Sto na Sto Kids

Sto na Sto Kids

Część projektu Sto na Sto została skierowana do najmłodszych odbiorców. Książeczki dla dzieci, edukacyjne aplikacje mobilne wprowadzające najmłodszych we wspaniały świat dźwięku, gra karciana i drobne gadżety wydane zostały sumptem wydawnictwa Małe PWM. Do realizacji tego zadania zaprosiliśmy światowej już sławy koleżankę Gosię Herbę, której ilustracje nadają całości wyjątkowego blasku.

Tak o samej historii i świecie stworzonej przez wszystkie autorki pisze Wydawnictwo:
„«Sonia w Krainie Sonostworów» to cykl edukacyjnych książeczek dla dzieci — baśniowych opowieści o małej Soni, wymyślonych przez Annę Pęcherzewską-Hadrych, spisanych zaś wierszem przez Katarzynę Huzar-Czub i zilustrowanych przez Gosię Herbę. Seria wprowadza odbiorców w świat niezwykłych zjawisk dźwiękowych, spotykanych zarówno w muzyce, jak i w otaczającej nas sonosferze. Odkrywając je wraz z tytułową bohaterką, mały Czytelnik zaczyna rozumieć ich naturę i uwrażliwia się na ich piękno."
Scope
Projektowanie graficzne, ilustracja, skład, druk.
Input
Wspaniale wykreowany świat muzyki, wiersze, ilustracje oraz scenariusze gier mobilnych.
Process
Podkreślenie różnorodności świata muzyki i samej historii, poprzez przydzielenie każdej z części innego koloru. W ten sposób nawiązaliśmy także, do rozwiązania zastosowanego w całej identyfikacji Sto na Sto. Projekty wszystkich elementów zakresu oraz adaptacja ilustracji Gosi Herby na potrzeby aplikacji mobilnych.
Output
Barwna, fantastyczna oprawa książeczek, aplikacji i gadżetów. Mamy nadzieję, że dzieci będą zachwycone!